Alışveriş Sepetiniz    
Henüz ürün eklemediniz :(

Kargo ve Teslimat

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından Mini Sepet garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler e-mail olarak size gönderilmekle beraber telefon ile de müşteri temsilcimiz tarafından tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır. Mini Sepet ürün portföyünde bulunan tüm ürünler için stok tutmamaktadır.

Stok tutulmayan ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı siparişler 3 işgünü içerisinde seçilen kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve siparişiniz iptal edilecektir.

Kesinleşen siparişler yurtiçinde Aras Kargo, Yurtiçi Kargo ve UPS Kargo firmaları tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir.

Mini Sepet'den yapılan alışverişlerde 75 TL ve üzeri alışverişler hariç kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, sabit 5.00 TL'dir. Alışveriş işlemi bitmeden önceki, ödeme bilgileri sayfasında siparişinize ait kargo ücreti ödemenize yansıyacaktır. Mini Sepet ürün portföyünde bulunan ürünlerin bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda minisepet.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Paketinizin kargo hareketlerinizi sipariş numaranız aracılığıyla sitemiz üzerinden kendiniz anlık olarak takip edebilirsiniz...